Çantë e re Barberi në formë minimaliste

Barberi është markë mode të cilën adhuruesit e të ashtuquajturit. stil rrugor, thjeshtë nuk mund ta injorojnë…Shtëpia britanike e modës pati  kthim epik në skenën botërore, duke mbuluar garderobën dhe aksesorët me disejn në formë drejtkëndëshi.

Krahas çantave të reja, shapkave dhe kostumeve për notim, posaçërisht veçohet çanta “Pink klaç” me ngjyrë krem të bardhë. Te kjo çantë e vogël prej lëkure, posaçërisht në sy bie hollësia në formë të gjilpërës së madhe dekoruese, dedikimi praktik i së cilës është mbyllja e vetë çantës.

безопасна чанта

Çmimi i kësaj çante në stil minimalist arrin 1.250 dollarë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP