Shkup, një mësuese e ka rrahur drejtoreshën e shkollës

Një mësuese e shkollës fillore në fshatin Zelenikovë e ka rrahur drejtoreshën pasi që paraprakisht janë përleshur verbalisht, informon policia në buletinin e përditshëm, njofton Portalb.mk.

“Dje në ora 10:30 në Sektorin e Punëve të Brendshme të Shkupit është paraqitur se në të njëjtën ditë rreth orës 10:10, në shkollën fillore në fshatin Zelenikovë, në korridorin përpara zyrës së drejtoreshës, një e punësuar si mësuese, pas përleshjes paraprake verbale, fizikisht e ka sulmuar drejtoreshën. Po ndërmerren masa për t’u pastruar rasti”, njofton Portalb.mk.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP