Pas vetëm 1 muaj lidhje, fejohet këngëtarja e njohur!

Kur ajo shpalli ndarjen nga i dashuri i saj Mac Miller një muaj më parë, fancat e Ariana Grandes u pikëlluan. Por, pas shiut lind dielli dhe për këngëtaren e famshme, duket se ‘dielli’ mban emrin Pete Davidson.

Çifti ka vetëm një muaj që janë lidhur, mesa duket ata janë gjendur aq mirë në shoqërinë e njëri tjetrit, sa kanë vendosur të fejohen. Sipas një burimi për “Us Weekly” ata Arjana dhe Pete janë shumë të dashuruar dhe ata kanë prezantuar edhe prindërit.

Epo urime çiftit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP