Nagelsmann e refuzon Madridin

Julian Nagelsmann ka refuzuar Real Madridin.

Julian Nagelsmann në fshehtësi ishte parë nga Real Madridi si zëvendësuesi i mundshëm i Zinedine ZIdane, por BILD raporton se agjenti i 30 vjeçarit i ka refuzuar kampionët e Evropës, transmeton Gazeta Express.

30 vjeçari e ka ndihmuar Hoffenheimin të kualifikohet në Champions League duke u bërë një ndër trajnerët më të përfolur në Evropë për moshën që ka.

Tre herë fituesit me radhë të Champions League ishin të interesuar për ta zëvendësuar Zinedine Zidane me Nagelsmann, por agjenti i të riut Gjerman ka refuzuar Los Blancos.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP