Është djegur një restorant në Saraj të Shkupit

Sektori i Punëve të Brendshme (SPB) njofton se një person me iniciale A.E. në orën 02.45 në stacionin policor ka denoncuar se rreth orës 01:50 ka shpërthyer zjarr në një restorant në Saraj të Shkupit, transmeton Portalb.mk.

Zjarri është shuar nga ekipi i Brigadës së zjarrfikësve. Ekspertizë në vendngjarje është duke u kryer gjatë ditës së sotme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP