Izraeli godet Gazën

Ushtria e Izraelit ka goditur disa pika të Hamasit në Rripin e Gazës, transmeton Anadolu Agency (AA).

Në një deklaratë të shkurtër nga ushtria e Izraelit thuhet se janë bombarduar disa pika të Hamasit në veri të Gazës, ndërkaq nuk u dhanë më shumë informacione në lidhe me rastin.

Hamas ende nuk ka dhënë ndonjë deklaratë në lidhje me çështjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL