Vajza e Trump merr pjesë në hapjen e ambasadës në Jerusalem

Ivanka Trump dhe Jared Kouchner, vajza dhe dhëndri i presidentit të SHBA-së, Donald Trump, arritën sot në Izrael për të marrë pjesë në hapjen e ambasadës së re amerikane në Jerusalem, transmeton BBC, përcjell Alsat M.

Thuhet se të dy ata, në funksionin e këshilltarëve të lartë në Shtëpinë e Bardhë, do të marrin pjesë në ceremoni dhe se vetë Trump do të mungojë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP