Këngëtarja Kida sjell “Biletën” (VIDEO)

Këngëtarja Kida ka publikuar klipin e këngës më të re, të titulluar “Biletën”.

Kënga e re është ritmike dhe tekstin e saj e kanë shkruar Fuego, Kida e producenti Zzap.

Kjo këngë është publikuar dy muaj pasi Kida lansoi këngën “Ti” që ka arritur 11 milionë klikime në YouTube.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP