Pamje të shtëpisë luksoze të Taylor Swift (FOTO)

Taylor Swift është një prej VIP-ave të rinj më të pasur. Ajo është zotëron disa prona dhe së fundmi ka nxjerrë në shitje një prej tyre. Këngëtarja ka shitur vilën e saj në Beverly Hills për 4 milionë dollarë. Ajo e ka blerë vilën shtatë vite më parë për 3.55 milionë dollarë. Shtëpia ka tre dhoma gjumi, një dhomë të madhe ndenjie dhe dy banjo. Gjithashtu në shtëpi ndodhet një bibliotekë e madhe dhe një fushë tenisi dhe basketbolli. Shtëpia i është shitur Nicolas Bijan Pakzad, i cili është i biri i stilistit Bijan Pakzad, transmeton Revista Class.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP