Mashkulli që femrat do të donin të lidheshin, por jo të martoheshin

Meshkujt që shfaqin pasurinë e tyre janë më tërheqëse sesa djemtë modestë, ky është rezultati i një sondazhi tek 233 femra të pyetura se me kë do të preferonin një lidhje afatshkurtër, përcjell Top Channel.

Por, ndërsa gratë do të preferonin një mashkull të pasur sa për të kaluar një natë, gjithçka ndryshon kur pyeten për partnerët afatgjatë.

Gratë ndjejnë se një mashkull modest ka më shumë gjasa që të ketë një punë të qëndrueshme e gjithashtu të jetë familjar, duke treguar më tepër kujdes për to dhe fëmijët.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP