Aksident i trefishtë në Maqedoni, katër viktima!

Katër persona kanë ndërruar jetë në një aksident që ka ndodhur sot pasdite afër fshatit Krushje të Resnjës.

Në këtë aksident tragjik janë përfshirë tre vetura: Mercedes, Audi dhe BMW.

Dy vetura kanë qenë me targa të Manastirit, kurse një me targa të Ohrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP