Tetovë, është zhdukur një e mitur nga fshati Pallçisht i Epërm

Më datë 29 prill, rreth orës 13.40 minuta, personi me iniciale A.C. nga fshati Pallçisht i Epërm, ka paraqitur se më datë 28 prill në orën 07.00 nga shtëpia është larguar motra e tij 15 vjeçare, e cila me veti nuk ka pasur asnjë dokumenti identifikimi apo telefon mobil, njofton Sektorit për Punë të Brendshme në Tetovë.

Policia lajmëron se janë duke u marrë të gjitha masat dhe aktivitetet e duhura për gjetjen e të miturës nga fshati Pallçisht i Epërm.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP