Era, një tjetër sukses ndërkobëtar, këngëtarja do të performojë në Dubai

Cilido që të ketë zgjedhur këtë periudhë për të vizituar Dubain, do të ketë rastin të shohë këngëtaren e famshme tashë Era Istrefi duke performuar.

Këngëtarja e cila arriti majat në nivele ndërkombëtare, ka bërë të ditur se së shpejti do të interpretojë në një klub nate në këtë qytet të vizituar nga miliona turistë brenda një dite, shkruan Bordo.al. 

“Jam shumë e entuziazmuar që do të performoj në Dubai në datën 26, për herë të parë. Ejali të më shihni”, ka shkruar Era duke i ftuar fansat që ta ndjekin dhe në këtë koncert.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP