Beyonce e motra e saj rrëzohen në skenën e Coachellas (VIDEO)

Beyonce ka mahnitur javën e parë në Coachella me performancën e saj dhe është komentuar gjatë.

Por në javën e dytë jo çdo gjë shkoi siç duhej. Asaj iu bashkuan në performancat e saj i shoqi Jay Z, ish-pjesëtaret e grupit Destiny`s Child, J Balvin dhe motra e saj Solange Knowles, përcjell Koha.net. 

Ajo dhe motra e saj Solange janë ngjitur në skenë për të performuar më energjike se kurrë. Duke performuar dhe duke bërë shaka me njëra-tjetrën Solange u rrëzua, pas saj edhe Beyonce duke u përpjekur ta ndihmonte të ngrihej.

Në skenë u krijua një moment shumë komik dhe motrat e morën me sportivitet dhe vazhduan performancën.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP