Është shumë më e lehë për një vajzë të martohet me dikë që…

“Mendoj që duhet të jetë shumë më e lehë për një vajzë të martohet me dikë që nuk e njeh mirë, sepse sa më shumë që e njihni një burrë, aq më e vështirë është ta dashuroni atë.”

 

Thënie nga autori i mirënjohur turk, nobelisiti Orhan Pamuk.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP