Publikohet “1 Milion Rrugë” nga Unikkatili (VIDEO)

Projekti i shumë pritur nga Unikkatili, tashmë është publikuar, njofton Klan Kosova.

“1 Milion Rrugë” mban emrin kënga e cila është paraparë të publikohej ditë më parë por për shkak të vdekjes së papritur të mikut të reperit, është shtyrë për sot.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL