Makina përplas fëmijën , banorët e Gjorçe Petrovit protestojnë

Banorët e lagjes Gjorçe Petrov janë mbledhur të protestojnë para shkollës “Mirçe Acev”, pasi që një makinë përplasi një fëmijë të moshës 10 vjeçare në rrugën Boris Sarafov, njofton Radio MOF.

Fëmija është dërguar në spital, por nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore. Ndërkaq më pak se para një muaji një fëmijë tjetër u përplas nga një makinë në të njejtën rrugë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP