Tetovë, një person nga Bogovina ka sulmuar me pistoletë një person nga Kamjani

Më 8 prill 2018, në orën 21.30 në stacionin e policisë në fshatin Kamjan, rrethina e Tetovës, K.M. (61) nga fshati Bogovinë – ka paraqitur rastin se po të njëjtën ditë rreth orës 20.30 një person i panjohur ka shkuar në shtëpinë e tij. Duke mbajtur pistoletën në dorë ai e ka pyetur pse ai ka goditur makinën e dhëndrit të tij, më pas e ka sulmuar K.M-në, njofton Portalb.mk.

Siç njofton policia, K.M. i është dhënë ndihma mjekësore në Qendrën Klinike në Tetovë, prej nga është dërguar në Klinikën “Nënë Tereza” në Shkup. Policia punon për ndriçimin e plotë të rastit

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP