AKR nuk e jep MPB-në

Aleanca Kosova e Re nuk e ka ndërmend ta lëshojë postin e ministrit të Brendshëm, por ende nuk ka emër konkret për këtë post.

Edhe pse Florian Qehaja u përmend si zëvendësues i mundshëm i Flamur Sefajt, kjo u mohua nga zyrtarët e kësaj partie, njofton Klan Kosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP