Të ‘pavarurit” e VV nuk po marrin pjesë në seancë

Grupi i deputetëve që kanë qenë në Vetëvendosje e që nga sot janë formuar si grup i pavarur prej 12 personave nuk po marrin pjesë as në seancën plenare në sesionin e pasdites.

Ulëset e Dardan Molliqajt, Visar Ymeri, Dardan Sejdiu dhe deputetët tjerë janë të zbrazëta kur në Kuvend po mbahet debat parlamentar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP