Diellza Kolgeci i jep fund lidhjes së gjatë të dashurisë, por ka diçka të mirë në këtë histori

Ajo është ndër vajzat më të bukura shqiptare. Diellza Kolgeci ka preferuar gjithmonë që jetën e saj private ta mbajë vetëm për veten, transmeto Revistaclass.

Gjithsesi, ajo çfarë dihej për të, ishte se bukuroshja nga Kosova ishte në një lidhje disa vjeçare me një arkitekt.

Ajo nuk e ka prezantuar asnjëherë për publikun partnerin e saj, dhe me shumë gjasa nuk do e prezantojë, pasi çifti janë ndarë.

Sipas “Prive”, Diella i ka dhënë fund marrëdhënies së dashurisë, dhe tashmë është single. Konfirmimi ka ardhur nga vetë ajo. Gjithsesi, edhe pas ndarjes Diellza ruan raporte miqësore me ish-in e saj. Diçka pozitive kjo apo jo?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP