Tre persona kanë vjedhur një bastore në Shkup

Tre persona të panjohur mbrëmë vonë kanë grabitur një bastore në rrugën “Juzhnomoravski brigadi” në lagjen e Shkupit, Çento.

Sipas MPB-së, grabitja ka ndodhur në orën një pas mesnate, prej se grabitësit e maskuar, me kërcënim me armë nga të punësuarit kanë marrë shumë të parave tani për tani të pakonfirmuar pas së cilës kanë ikur në drejtim të panjohur.

Ndërmerren masa për gjetjen e tyre dhe zbardhjen e tërësishme të rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP