Rruga Ohër – Strugë, gjendet i vdekur një person

Një person i panjohur i gjinisë mashkullore dje rreth orës 10:30 është gjetur i vdekur në rrugën e vjetër Ohër-Strugë, në afërsi të lumit Sateska.

Siç informon MPB-ja, inspektim në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB Ohër dhe me këtë rast është konstatuar se bëhet fjalë për personin D.S: (60) në Ohër, i cili më 7 shkurt të këtij viti ishte paraqitur si i zhdukur nga ana e bashkëshortes së tij N.S.

Me urdhër të prokurorit publik, trupi i viktimës do të dërgohet për autopsi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP