Është gjetur i vdekur një 75-vjeçar nga Berova

Një banor i Berovës B.B.(75) i cili më 10 shkurt ishte paraqitur si i zhdukur, dje në orën 09:00, është gjetur i vdekur në rrugën “Damjan Gruev” në Berovë.

Nga MPB kumtuan se është kryer kontroll në vendin e ngjarjes.

Trupi i të vdekurit i është dhënë familjes për varrim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP