Moti sot në Maqedoni

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe me reshje të përkohshme të shiut, ndërsa nëpër malet më të larta të borës.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus -3 deri në 0 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 4 deri në 10 gradë.

Në Shkup moti do të jetë i ngjashëm, me temperaturë deri në 0 ndërsa ajo e ditës deri në 9 gradë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP