Tetovë, një 14 vjeçar ka humbur jetën me motoçikletë

Në rrugën lokale në fshatin Pallçishte e Poshtme të Tetovës, dje rreth orës 13:50 ka ndodhur aksident trafiku në të cilin I.I. (14) nga fshati Pallçishtë e Poshtë, duke u vozitur me motoçikletë pa targa, e ka goditur një veturë të parkuar “Opel Astra” me targa të Tetovës, informon policia, njofton Portalb.mk.

Policia, shton në kumtesë se i mituri, pas marrjes së lëndimeve ka vdekur në vendin e ngjarjes. Është kryer ekspertizë nga ekipi i SPB Tetovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP