Rrahje e përgjakur në Tetovë

Në orën 4 e 30 pas mesnate dy persona nga Tetova, O.S.(22) dhe S.S.(22) në stacionin policor në Tetovë kanë paraqitur rastin ‘dhunë’ nga 17 vjeçari me iniciale D.R. dhe katër persona të tjerë minoren.

Sipas denoncimit, deri sa dy personat të cilët kanë bërë denoncimin së bashku me një vajzë kanë kaluar pranë një objekti hotelerik rreth orës 2 e 15 pas mesnate, kanë vërejtur një rrahje, në të cilën ka qenë një person i njohur i tyre, të cilit ata i kanë ndihmuar pasi që ishte sulmuar fizikisht nga personat që ishin grup.

Në atë moment grupi sulmues është rikthyer, dhe nga lëndimet e marra O.S. ka rënë pa vetëdije.

Dy të sulmuarit kanë marrë trajtim mjekësor nga spitali i Tetovës, ndërkaq SPB Tetovë po punon në zbardhjen e rastit.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP