Strugani i kërcënohet se do të publikojë video komprometuese

Për shkak të dyshimit për vepër penale “shantazh” SPB Ohër, ka ngritur akuzë penale kundër N.I.(43) nga fshati Veleshtë.

I dyshuari disa hera i është kërcënuar M.M.(24) nga Ohri se do të publikojë fotografi dhe video komprometuese nëse nuk pranon lidhje dashurie.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP