Moti sot në Maqedoni

Moti do të jetë kryesisht i vranët, me reshje shiu,

Moti do të jetë kryesisht i vranët, me reshje shiu,

Gjatë ditës do të mbretërojë mot kryesisht i vranët, në pjesët perëndimore dhe jugore reshje shiu, ndërkaq në male priten reshje bore.

Temperatura maksimale do të jetë 9 gradë celsius, kurse në Shkup e rrethinë temperatura maksimale do të jetë deri më 4 gradë Celsius.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP