Harry Kane thyen rekordin më të rëndësishëm të Tottenhamit

Harry Kane edhe zyrtarisht ka bërë historinë te skuadra e Tottenhamit.

Sulmuesi anglez me dy golat e shënuara në ndeshjen që Tottenham po e fiton 3:0 ndaj Evertonit, ka hyrë në histori të skuadrës nga Londra.

Kane me këto dy gola, është bërë golashënuesi më i mirë në histori të Tottenhamit, me 98 gola.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP