Juventus refuzoi Unitedin, Dybala mbetet bardhë e zi edhe më tej

Oferta e Manchester United prej 80 milionë eurosh, plus sulmuesin Henrikh Mkhitaryan, për asin e Juventus, Paulo Dybala, është refuzuar.

Argjentinasi është një nga sulmuesit më të vlerësuar në botën e futbollit, ndërsa raportohet se Jose Mourinho e ka bërë cak kryesor për ta transferuar.

Skuadra kampione e Serie A kërkon mbi 100 milionë euro për shërbimet e tij, që është e përafërt me kërkesat e Atletico Madrid për Antoine Griezmann.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP