Dua Lipa në videon e re, ja pse është më e mira! (VIDEO)

Kënga e një vajze të fortë. Zëri i një këngëtareje të talentuar. Interpretimi i një artisteje të kompletuar. Dua Lipa ka publikuar klipin e këngës së re, IDGAF, ku shohim jo një, por dy Dua Lipa, shkruan Class.

Një klip i thjeshtë, modern dhe një këngë shumë e këndshme, e albumit DL1 të publikuar këtë qershor.

IDGAF vjen pas “New Rules”, këngës që i dha shumë sukses, duke e bërë të parën artiste femër në krye të klasifikimeve muzikore në Angli, që nga viti kur kishte dalë e parë Adele.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP