Rafinha një hap larg Interit

Pasi ka marrë konfirmimin e lojtarit, zikaltrit kanë filluar me ofertat për të bindur Barcelonë që ta lejojë të largohet qendërmesfushorin, transmeton Top Channel.

Të jepet në formën e huasë, me të drejtë blerje për 20 milionë euro ka qenë oferta e zikaltërve.

Lazinho, babai dhe agjenti i lojtarit, si dhe ndërmjetësi Nicola Innocentin po punojnë për propozimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP