Lazio po kërkon portier tjetër, ja çfarë ndodh me Strakoshën

Portierët aktualë te Lazio nuk bindin, dhe kryeqytetasit janë futur në merkato për të gjetur një zëvendësues të denjë për Strakoshën. Kështu raporton ”Gazetta dello Sport” në shkrimin e sotshëm të gazetës prestigjioze, njofton Syri.net.

Portieri Marchetti nuk ka luajtur fare këtë sezon, por ai ka një kontratë deri në fund të sezonit dhe mund të rikthehet së shpejti.

Ndersa portieri i dytë, Ivan Vargic, ka zhgënjyer në ato pak mundësi që i janë dhënë në Europa League dhe mund të largohet, po ashtu edhe portieri i tretë nuk ofron siguri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP