Moti sot në Maqedoni

Moti në Maqedoni do të jetë, me vranësira dhe i ftohtë gjatë paraditës, ndërkaq gjatë ditës pritet që të ketë erë të lehtë mesatare.

Temperatura do të lëvizë prej 1 deri në 11 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbajë mot i ngjashëm, kryesisht me vranësira dhe i ftohtë, temperatura do të arrijë deri në 9 gradë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP