Nokia 6 shfaqet para lancimit zyrtar

Ne e dimë se Nokia 6 (2018) lansohet nesër. Pajisja është vërtetuar edhe nga TENAA, që zbuloi të gjitha tiparet kryesore të saj. Sidoqoftë, ky çift i promove të rinj definitivisht është me vlerë të shikoni.

Promot megjithatë nuk zbulojnë asgjë të re – tashmë dihet se telefoni do të vijë me 4GB RAM dhe 32GB hapësirë ruajtëse (përveç variantit 64GB) dhe ‘1’ vetëm nënkupton se lansimiështë vetëm një ditë larg.

Disa nga specifikat e tjera kryesore që tashmë janë zbuluar përfshijnë Snapdragon 630 SoC, ekran me ekran 5.5 inç me rezolucion FullHD dhe konfigurim kamerash 16MP / 8MP.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP