Sëmuret Dafina Zeqiri, shtrihet në spital (FOTO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri pas shumë kohësh është kthyer në Kosovë.

Ajo ka filluar të mbajë koncerte brenda dhe jashtë vendit si dhuratë për fundvit, shkruan lajmi.net.

Por, duket se këngëtarja është lodhur shumë nga angazhimet e tepërta të fundvitit dhe kjo gjë ka bërë që asaj t’i përkeqësohet shëndetit.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar një video në të cilën shihet duke marrë infuzion.

Image

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP