Pacolli uron Vitin e Ri, thotë se liberalizimi i vizave është shumë afër

Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli ka uruar festën e Vitit të Ri.

Ai ka uruuar për të gjithë që viti që po vjen të jetë një vit i mbarë për të gjithë derisa ka thënë poashtu se liberalizimi i vizave është shumë afër, njofton Klan Kosova.

Më poshtë postimi i plotë i Behgjet Pacollit në Facebook:

Të dashur miq, kudo që të jeni sonte, pa dashur të zgjasë shumë, vetëm dëshiroj të Ju uroj nga zemra Vitin e Ri 2018! Uroj që viti i ri të jetë një vit i mbarë për secilin. Kosova mbush 10 vjet pavarësi dhe liberalizimi i vizave është shumë afër. Gëzuar dhe kaloni sa më bukur, të bashkuar me familjet e juaja. Zoti ju ruajt të gjithëve!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP