Beyoncé dhe Blue Ivy janë yjet e videos së re të JAY-Z dhe interneti është shokuar nga ajo që ka parë

JAY-Z dhe Beyoncé po e mbyllin vitin 2017 me një goditje tjetër dhe me shumë zhurmë në tregun muzikor, transmeton Revistaclass. Të enjten, TIDAL publikoi një copëz nga videoklipi i ri i reperit “Family Feud”, i cili pritet të publikohet pas pak orësh.

Në këtë këngë nga albumi i tij 4:44, JAY-Z aludon për marrëdhënien e tij me “Becky me flokët e bukur” dhe natyrisht, interneti shpërtheu nga komentet pasi në video shfaqet Beyoncé. Klipi prej 30 sekondave ka personazh edhe vajzën e tyre 5-vjeçare, Blue Ivy, duke krijuar kështu një raport ideal familjar dhe një marrëdhënie të ngushtë në këtë fundvit. Komentet thonë se kjo është videoja më e mirë që JAY-Z ka shfaqur ndonjëherë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI MOBIL