Ziadin Sela ka arritur në Kuvend

Lideri i Aleancës për Shqiptarët Ziadin Sela pasdite erdhi në Kuvend me siguri në takim me kryetarin e Kuvendit Talat Xhaferi.

Sela, siç njofton MIA, është vërejtur se si mbërrin në Parlament dhe niset drejt zyrave të Xhaferit. Nga Kabineti i kryetarit të Kuvendit tani për tani nuk ka informatë se nëse spikeri është në takim me liderin e Aleancës për Shqiptarët.

Mbërritja e liderit të Aleancës për Shqiptarët përputhet me pauzën pas votimit për prokuror publik për çka nuk kishte kuorum

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP