Pas 9 viteve martesë, Jay Z e pranon: E kam tradhtuar Beyonce!

Jay Z ka lënë të nënkuptohej se ka tradhtuar bashkëshorten e tij përmes albumit “4:44”, por fituesi i Grammy kurrë nuk kishte pranuar këto thashetheme.

Gjithçka ka ndryshuar të mërkurën kur legjenda e hip hop-it ka qenë i ftuar nga “The New York Times” për një intervistë, transmeton tch.

Artisti amerikan, jo vetëm ka treguar se nuk ka qenë i ndershëm ndaj bashkëshortes së tij prej 9 vitesh, por gjithashtu ka shtuar se terapitë e shumta kanë ndihmuar atë të mos divorcohej nga Beyonce.

Ai gjithashtu ka folur edhe për miqësinë me Kanye West, duke thënë se ai gjithmonë do e dojë atë dhe kur të jenë rreth 89-vjeç, do qeshin me këto zënka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP