Një person i vrarë nga përleshja me armë në Çair të Shkupit

Ne rrugën “Lazo Trpovski” në lagjen e Fushë Topanës me arme zjarri është gjuajtur personi Ismet Arifi ku nga fshati Bllacë dhe ka nderuar jetë, derisa i lënduari Kemal Lusjani është dërguar ne Spitalin e Qytetit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22.30.

Viktima, sipas burimeve të Alsat ka pasur dosje kriminale. Policia është vënë në kërkim të autorit të vrasjes. Sipas tyre, bëhet fjalë për incident mes dy bandave në lidhje me qërrim hesapesh për trafikim me drogë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP