Mediat shkruajnë se babai i Adelina Tahirit ka ndërruar jetë, reagon këngëtarja

Kur je personazh i njohur në publik ndonjëherë duhet të durosh edhe lajmet aspak të mira që shkruhen për ty në media. Disa prej tyre janë të pavërteta, por e tillë është fama, ka edhe ajo pasojat e saj, shkruan Class.

Gjithsesi, ka disa lajme që duhen me PATJETËR verifikuar para se të publikohen.

Shkruajmë këtë pasi, ka ndodhur shpesh që media të ndryshme kanë shkruar gjëra të pavërteta për një VIP, por ato gjëra mund të shqetësojnë shumë familjarët e personit në fjalë. Portalet maqedonase kanë shkruar për babain e këngëtares Adelina Tahiri se ai ka ndërruar jetë.

Ky lajm fatmirësisht i rremë, sigurisht që ka shqetësuar Adelinën. Ajo ka publikuar në Instagram foton e lajmit duke shkruar se kjo gjë nuk është aspak e vërtëtë.

“Babi im është gjallë shëndosh dhe mirë. Informohuni më mirë, nuk është në pyetje një thashethem po është në pyetje vdekje për babanë tim. Turp dhe tmerr për mosinformacion tuaj dhe painformacion”,-ka shkruar Adelina në Instagram.

Më pas Adelina ka publikuar edhe një foto me të atin, për të treguar që ai është shëndoshë e mirë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP