Ja si reagoi Mlladiç kur e kuptoi se mori burg të përjetshëm (VIDEO)

Gjykata e Hagës ka dënuar me burgim të përjetshëm ish gjeneralin serb, Ratko Mlladiç të cilit iu shqiptua dënim me burg të përjetshëm.

Pas shqiptimit të dënimit, Mlladiç nuk ka përfillur urdhrat e gjyqtarit në seancë, duke kundërshtuar ashpër dënimin, për çka është dhënë urdhër që të largohet nga salla.

Në videon e më poshtme mund të shihni reagimin e Mlladiç.

LEXO: Burg përjetë për “kasapin e Ballkanit” Ratko Mlladiç

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP