Ndahet nga jeta vajza e Çun Lajçit!

Është ndarë nga jeta në moshën 34 vjeçare vajza e aktorit të njohur shqiptar Çun Lajçit, Bubulina Lajçi, transmeton Telegrafi.com. 

E njëjta ishte me profesion aktore, ashtu sikur edhe i ati. Bubulina është gjetur e vdekur në orët hershme në lagjen “Dardania”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP