Ndërroi jetë futbollisti i qëlluar me armë zjarri në Aerodrom

Personi Martin Janushev që rreth orës 18:00 u qëllua me armë zjarri në rrugën “Vlladimir Komarov” në Aerodrom është dërguar në Klinikën për sëmundje kirurgjike “Shën Naumi i Ohrit”, pa shenje jete.

“Personi i qëlluar u soll në Klinikën për sëmundje kirurgjike ‘Shën Naumi i Ohrit’-Shkup, pa shenja jete. Edhe krahas asaj që mjekët tentuan ta rianimojnë 40 minuta, pas gjithë përpjekjes së bërë është konstatuar vdekja”, theksuan nga Klinika.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP