Kështu duket jeta para dhe pasi të mbushni tridhjetë vjet! (FOTO)

Ka një thënie që shkon si, “Kur isha 20 vjeç/e më dukej se ata që tashmë kishin mbushur të 30-at tashmë ishin të vjetra. Duhej të kisha një imagjinatë të mirë.”

Sa më shumë që vjetrohemi, gjërat me të vërtetë ndryshojnë. Nuk ka të bëjë vetëm me pamjen tonë, por edhe me mënyrën se si e trajtojmë shëndetin tonë, familjen, paratë, dhe gjërat e tjera.

Ajo që ishte kaq e rëndësishme në të 20-at tona, nuk bëhet prioritet aq i madh, kur jem në të 30-at, dhe anasjelltas. Sot Ana e Ndritur, përcjell Gazeta Blic ka vendosur t’iu tregojë se si ndryshojnë njerëzit nëpër kohë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP