Një shkupjan gjendet i vdekur në makinë

Një shkupjan i vdekur i moshës 42 vjeçare, mbrëmë një orë e 40 minuta pas mesnate është gjetur në një makinë “Hjundai” nga kalimtarë të rastit, kumtoi policia.

“Në Njësinë për informacione dhe komanda Shkup, nga ana e Ndihmës së shpejtë mjekësore, ishte denoncuar se në rrugën “Orce Nikollov” në Shkup nga ana e kalimtarëve të rastit në automjetin e udhëtimit “Hjundai” me targa të Shkupit është gjetur një shkupjan i vdekur G.S (42), theksohet në kumtesë.

Me urdhër të prokurorit publik trupi i të vdekurit është dorëzuar për autopsi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP