Capital T lanson këngën e re

Pak ditë pasi lansoi bashkëpunimin me Lyrical Sonin dhe Vig Poppan, reperi nga Prishtina, Capital T ka sjellë këngën e tij të re.

“Gucci” quhet kënga e tij më e re, transmeton Koha.net.

Ai e ka publikuar në rrjetet sociale, si dhe në platformën muzikore Soundcloud.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP