Bale në shitje, zbulohet klubi i ri për vitin 2018 (FOTO)

Real Madrid është i gatshëm të negociojë shitjen e sulmuesit Gareth Bale.

“The Sun” raporton se Man Utd mund ta realizojë transferimin e tij për 89 milionë funte në verën e vitit 2018, përcjell Lajmi.net.

Bale vazhdon të ketë probleme fizike.

Dhe, kjo ka bërë që Real Madrid të vendos për shitjen e tij pas përfundimit të këtij sezoni.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP